نرم افزار Flipboard برای ویندوز فونی ها عرضه شد

نرم افزار Flipboard برای ویندوز فونی ها عرضه شد

0 2903

ictpc – نرم افزار Flipboard یکی از محبوب ترین برنامه های موبایل است در زمینه اخبار و مجلات است که در سال ۲۰۱۰ برای آیپد عرضه شد و در سال ۲۰۱۲ برای آیفون و اندروید نیز در دسترس قرار گرفت و از آن زمان تاکنون نسخه ویندوز فون این برنامه وجود نداشت.

این برنامه ظرف مدت کوتاهی محبوبیت بسیاری را بین کاربران iOS و Android پیدا کرد، این برنامه به شما این امکان را می دهد تا برای خود یک مجله از اخبار مورد علاقه تان بسازید که بصورت مداوم بروز رسانی می شود و هر زمان که خواستید میتوانید اخبار مورد علاقه تان را مرور کنید، در گوشی های سامسونگ که از TouchWiz پشتیبانی میکنند میتوانید این نرم افزار را به My Magazine در صفحه اصلی نیز بیافزایید.

نبود این برنامه در میان نرم افزار های ویندوز فون به منزله عدم بهره مندی سیستم عامل ویندوز فون از یکی از نرم افزار های بالا رتبه و محبوب در مقایسه با اندروید و آی او اس تلقی می شد، حال این نرم افزار بصورت رایگان برای ویندوز فون در دسترس است اما کارکرد آن نسبت به نسخه سیستم عامل های دیگر کمی متفاوت است، همانطور که از نام این نرم افزار پیداست، صفحات آن بصورت ورق کاغذ تا میخورند و جابجا می شوند اما نسخه ویندوز فونی آن بجای این کار صفحات را بصورت اسلاید نشان میدهد و اگر دقیق تر بخواهیم بگوییم نسخه ویندوز فون را باید Slideboard نام گذاری کرد!

البته این کار را میتوان به پای طراحی کلی انیمیشن های ویندوز فون گذاشت که همگی به همین صورت اسلاید مانند انجام میشوند. در نهایت تلفن های متوسط رو به پایین ویندوز فونی مانند نسخه محبوب لومیا ۵۲۰ که از مقدار رم کمتر از ۱ گیگابایت استفاده میکنند از این نرم افزار پشتیبانی نخواهند کرد.

مطالب مشابه

بدون دیدگاه

نظر خود را بنویسید